w

Fani wskazali nowego Jamesa Bonda. Kontrowersyjny wybór?

W wrześniu 2021 roku na ekrany kin weszła najnowsza część przygód słynnego agenta Jamesa Bonda. Film ten, zatytułowany „Ostatni film o przygodach Jamesa Bonda”, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów serii, którzy od dawna czekali na kolejną odsłonę przygód swojego ulubionego bohatera.

Jednym z najbardziej dyskutowanych tematów wokół tego filmu jest kwestia wyboru aktora, który wcieli się w postać Jamesa Bonda w przyszłych produkcjach. Od momentu premiery filmu, zagraniczne media spekulują na ten temat, a fani z niecierpliwością oczekują na oficjalne ogłoszenie.

Według doniesień zagranicznych mediów, największe szanse na objęcie roli agenta 007 ma obecnie Cillian Murphy, znany aktor, który niedawno zdobył Oscara za swoją rolę w filmie „Oppenheimer”. Jego talent aktorski i charyzma sprawiają, że jest on jednym z najbardziej pożądanych kandydatów do roli Jamesa Bonda.

Jednak fani serii mają swojego faworyta, którego chcieliby zobaczyć w roli słynnego agenta. Jest nim Tom Hardy, brytyjski aktor, który zyskał ogromną popularność dzięki swoim rolom w filmach takich jak „Mad Max: Na drodze gniewu” czy „Venom”. Jego charakteryst 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oświadczenie po kolizji w telefonie. Nowa opcja w mObywatelu

W „The Voice Kids” nie odwrócili fotela i szybko tego pożałowali! „Ale z was głąby”