w

Fani złożyli pozew przeciwko Madonnie. Twierdzą, że nie dotrzymała umowy

W Nowym Jorku został złożony pozew przez dwóch fanów Madonny, którzy oskarżyli gwiazdę o spóźnienie na koncert, które miało negatywny wpływ na ich zdolność do spełnienia obowiązków rodzicielskich następnego dnia. Jak wiadomo, obecnie Królowa Popu jest w trakcie trasy koncertowej „The Celebration Tour”, która jest swoistym podsumowaniem jej dotychczasowej kariery.

Pozew został złożony w sądzie w Nowym Jorku przez dwóch fanów Madonny, którzy twierdzą, że spóźnienie gwiazdy na koncert miało negatywny wpływ na ich życie osobiste. Według nich, Madonny nie można winić za spóźnienie, ponieważ jest to część jej showbiznesowej strategii, jednakże jej opóźnienie spowodowało, że nie byli w stanie wypełnić swoich obowiązków rodzicielskich następnego dnia.

Madonna jest obecnie w trakcie trasy koncertowej „The Celebration Tour”, która jest swoistym podsumowaniem jej dotychczasowej kariery. Trasa ta cieszy się ogromną popularnością wśród fanów, którzy tłumnie przychodzą na koncerty, aby zobaczyć swoją ulubioną gwiazdę na żywo. Jednakże, jak twierdzą oskarżyciele, spóźnienia na koncertach stały się normą, co powoduje nie tylko rozczarowanie, ale także negatywny wpływ na życie osobiste fanów 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bradley rozerwał na kawałki rosyjski czołg T-90. Jest nagranie

Mocny i mroczny Formentor. Do Polski trafi tylko 15 egzemplarzy