w

Filmy tak złe, że aż dobre. Trudno trafić na bardziej komiczne produkcje

Niektóre z filmów, które znajdują się na tej liście, miały być oryginalnymi i zaskakującymi horrorami, jednak z różnych powodów nie osiągnęły sukcesu wśród szerokiej publiczności. Być może były to problemy z budżetem, a może po prostu nie trafiły w gusta widzów. Niezależnie od przyczyny, wszystkie te produkcje mają jedną wspólną cechę – są tak złe, że aż dobre. Są idealne do wspólnego oglądania z przyjaciółmi, ponieważ zapewniają wiele rozrywki i śmiechu. Poniżej przedstawiamy listę filmów kategorii „B” i czasem nawet „Z”, które nie są w stanie być traktowane poważnie, ale z pewnością dostarczą wiele zabawy.

1. „Plan 9 z kosmosu” (1959) – ten film uważany jest za jednego z najgorszych w historii kina. Reżyser Ed Wood stworzył dzieło, które jest tak absurdalne i niedorzeczne, że trudno nie śmiać się z niego. Fabuła opowiada o inwazji kosmitów na Ziemię, którzy chcą zbudować armię zmarłych, aby podbić naszą planetę. Efekty specjalne są tak kiepskie, że aż komiczne, a aktorstwo pozostawia wiele do życzenia. Jednak to właśnie dzięki temu film stał się kultowym hitem.

2. „Troll 2” (1990) – mimo swojej nazwy, ten film nie ma nic wspólnego z pierwszą częścią „Trolla”. Jest to historia o rodzinie, która przeprowadza się do małego miasteczka, gdzie mieszka plemię ludzi-trolli, którzy chcą zamienić ich w roś 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To działa! Ukraińcy mają nowe zadanie dla starych radzieckich czołgów

Przez lata gościł Jurka Owsiaka i jego Przystanek Woodstock. Kostrzyn nad Odrą ogłasza plany