w

Filmy, w których nic nie jest jasne, a finał jest bardziej skomplikowany niż się wydaje

Kochamy horrory i thrillery, a szczególnie te, które są nieoczywiste i pozostawiają nas z wielkim szokiem na twarzy. Nic nie jest tak porywające jak moment, w którym okazuje się, że główny bohater jest sprawcą całego zła lub gdy nasze zrozumienie sytuacji jest jeszcze mniejsze po seansie. To właśnie te nieprzewidywalne i zaskakujące elementy sprawiają, że kochamy tego typu filmy.

Wielu z nas uwielbia dreszcz emocji, które towarzyszą nam podczas oglądania horrorów i thrillerów. Jednakże, to nie tylko strach i napięcie są w stanie nas wciągnąć w świat tych filmów. To także nieoczekiwane zwroty akcji, które pozostawiają nas z otwartymi ustami i zaskoczonymi minami.

Często w horrorach i thrillerach, główny bohater jest przedstawiany jako niewinna i bezbronna ofiara, która staje w obliczu nieznanego i przerażającego zagrożenia. Jednak, w niektórych przypadkach, okazuje się, że to właśnie on jest sprawcą całego chaosu i zła, które nas przerażało przez cały film. To moment, w którym nasze przekonania zostają całkowicie obalone, a nas 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niezwykłe zjawisko na niebie. Etna zaczęła puszczać pierścienie z dymu

Masz Teslę? Powinieneś wozić młotek do szyb