w

Firma wyłoży gigantyczne sumy, by zachęcić pracowników do rodzenia dzieci

Booyoung Group, południowokoreańska firma budowlana, ogłosiła swoją gotowość do wypłacania milionów swoim pracownikom za każde urodzone dziecko. Celem tej inicjatywy jest zwiększenie niskiego wskaźnika urodzeń w kraju. Prezes firmy, Lee Joong-keun, wyjaśnił, że firma chce zapewnić swoim pracownikom „bezpośrednie wsparcie finansowe” w celu pomocy w wychowywaniu dzieci.

Booyoung Group jest jedną z wielu firm w Korei Południowej, które podejmują działania mające na celu zwiększenie liczby urodzeń w kraju. W ostatnich latach Korea Południowa zmaga się z problemem niskiego wskaźnika urodzeń, który może mieć negatywny wpływ na przyszły wzrost gospodarczy i stabilność społeczną.

W ramach programu, pracownicy Booyoung Group otrzymają milion wonów (około 850 dolarów) za każde urodzone dziecko. Firma zapewni również dodatkowe wsparcie finansowe w przypadku narodzin bliźniąt lub potrójnych. Lee Joong-keun podkreślił, że ta inicjatywa jest wyrazem troski firmy o swoich pracowników i ich rodziny.

Ponadto, Booyoung Group zapewni również inne korzyści dla pracowników, którzy zostaną rodzicami. Będą mieli możliwość skorzystania z elastycznych godzin pracy i urlopów rodzicielskich, aby móc poświęcić więcej czasu na opiekę nad dziećmi. Firma również planuje zorganizować specjalne programy szkolen 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hakerzy ujawnili irańsko-rosyjską umowę. Tyle Putin płaci za drony Shahed-136

56-letnia polska aktorka debiutuje w komedii romantycznej. Nie boi się ryzyka