w

„Fuks 2”: Na ten film czekali polscy widzowie! Udana powtórka hitu z lat 90.?

Przed obejrzeniem drugiej części filmu „Fuks” zastanawiałem się, czy lepiej jest znać oryginalną wersję nakręconą dwadzieścia pięć lat temu, która obecnie uważana jest za klasyk rodzimej komedii kryminalnej lat 90. XX wieku, czy może niekoniecznie. Jednak po seansie najnowszej produkcji Macieja Dutkiewicza, otrzymałem odpowiedź na to pytanie.

Pierwsza część „Fuksa” zyskała status kultowego filmu, a jej bohaterowie, Marek Kondrat i Janusz Gajos, stali się ikonami polskiej kinematografii. Dlatego też, przed premierą drugiej części, wiele osób zastanawiało się, czy nowa produkcja będzie w stanie dorównać swojemu poprzednikowi.

Jednak po seansie „Fuksa 2”, mogę śmiało stwierdzić, że film ten jest godnym następcą pierwszej części. Maciej Dutkiewicz zachował charakterystyczny dla serii humor, a jednocześnie wprowadził nowe elementy, które sprawiają, że film jest świeży i nie przypomina jedynie kopii oryginału.

Warto również zauważyć, że obsada „Fuksa 2” jest równie imponująca, co w pierwszej części. Oprócz Kondrata i Gajosa, w filmie występują również inni znani i lubiani aktorzy, takie jak 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skarbówka zarekwirowała Porsche. Teraz wystawia je na sprzedaż, jest okazja!

Rosyjski rynek samochodów podnosi się z kolan. Ale o normalności mowy nie ma