w

Gdy zorientował się, kto przed nim stoi, aż złapał się za głowę. Nie mógł wyjść z szoku

Piosenka „Never Enough” z filmu „Król rozrywki” z udziałem Hugh Jackmana, Zendayi i Rebecci Ferguson stała się prawdziwym fenomenem. Dzięki niej, wykonawczyni utworu, Loren Allred, zyskała ogromną popularność na całym świecie. Mimo setek milionów wyświetleń, jej kariera nie wystrzeliła w górę, aż do pewnego wydarzenia.

Kilka lat po premierze filmu, Loren Allred pojawiła się w programie „Mam talent”. Niespodziewanie, nikt nie rozpoznał jej jako wokalistki, która zaśpiewała niezapomniany utwór z „Króla rozrywki”. Dopiero po tym, jak sama zdradziła swoją tożsamość, publiczność zrozumiała, że miała przed sobą prawdziwą gwiazdę.

Piosenka „Never Enough” stała się nie tylko wielkim hitem, ale również symbolem talentu i determinacji Loren Allred. Jej głos poruszył serca milionów słuchaczy na całym świecie, a jej występ w „Mam talent” udowodnił, że prawdziwa gwiazda nie potrzebuje sztucznych trików, by zwrócić uwagę publiczności.

Dzięki filmowi „Król rozrywki” i piosence „Never Enough”, Loren Allred stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w branży muzycznej. Jej talent i wyjątkowy głos przyciągają uwagę fanów muzyki z różnych zakątków świata, a jej historia jest inspiracją dla wielu młodych artystów. Nie ma wątpliwości, że piosenka „Never Enough” na zawsze pozostanie jednym z najważniejszych momentów w karierze Loren Allred 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powstaje film o Michaelu Jacksonie. W roli głównej bratanek piosenkarza

Ten dom ma prawie 60 lat i nazywają go arcydziełem. Kto w nim mieszka?