w

Gdzie obejrzeć filmy, które dostały Oscary w 2024 roku?

Oscary już zostały rozdane, a cały świat jest zachwycony zwycięzcami i dokonuje analizy, kto otrzymał najwięcej prestiżowych statuetek oraz w jakich kategoriach. Okazuje się, że tylko jeden film został uznany za zwycięzcę. Wiele osób zastanawia się, gdzie można obejrzeć nagrodzony film „Oppenheimer” oraz wszystkie inne nagrodzone produkcje.

Jeśli chcesz zobaczyć „Oppenheimera” oraz inne nagrodzone filmy, możesz skorzystać z różnych platform streamingowych, takich jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. Wiele z tych filmów jest również dostępnych na płytach DVD lub Blu-ray. Możesz także odwiedzić lokalne kina, które mogą wyświetlać nagrodzone filmy w ramach specjalnych pokazów.

Jednym z najważniejszych zwycięzców tegorocznych Oscarów był film „Nomadland” w reżyserii Chloe Zhao, który zdobył aż trzy statuetki, w tym za najlepszy film, najlepszą reżyserię i najlepszą aktorkę dla Frances McDormand. Inne nagrodzone filmy to m.in. „Sound of Metal”, „The Father”, „Ma Rainey’s Black Bottom” oraz „Soul”.

Niektóre z nagrod 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pentagon o UFO. Nowy raport odpowiada na pytania o technologie pozaziemskie

Prezes Kaczyński prawie wpadł pod auto. Zapomniał o najważniejszej zasadzie