w

Genialny 9-latek zagra Michaela Jacksona. „Fenomenalny talent”

Rozpoczęły się prace na planie biograficznego filmu o legendarnym Michaelu Jacksonie, znanym jako Król Popu. W filmie tym, dwie ważne role zostaną zagrane przez utalentowanych aktorów. Główną rolę artysty zagra bratanek Michaela, Jafar Jackson, który jest również muzykiem i tancerzem. Natomiast w rolę młodego Michaela z czasów jego występów w zespole Jackson 5 wcieli się Juliano Krue Valdi, który jest znany ze swojego talentu wokalnego i tanecznego.

Jafar Jackson jest nie tylko bratankiem Michaela, ale również jego wielkim fanem i inspiracją. Jego podobieństwo do legendarnego wokalisty jest niezaprzeczalne, co sprawia, że jest idealnym wyborem do odegrania roli w filmie biograficznym. Jafar jest również utalentowanym muzykiem i tancerzem, co pozwoli mu na autentyczne i poruszające przedstawienie postaci Michaela Jacksona.

Juliano Krue Valdi, który wcieli się w młodszą wersję Michaela, jest również bardzo utalentowanym artystą. Jego umiejętności wokalne i taneczne są niezwykle imponujące, co sprawia 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy „przedmiot” w ukraińskiej szkole. Dzieci uczą się strzelać z karabinu

Magdalena Narożna na weselach zarabia bajońskie sumy! „Nie każdego stać”