w

Gwiazda tak naprawdę nazywa się inaczej. Kuriozalny powód zmiany nazwiska

W sobotę, 10 lutego, Elizabeth Banks będzie obchodzić swoje pięćdziesiąte urodziny. Jest to znana i ceniona aktorka, która zyskała popularność dzięki swoim wybitnym rolom w filmach takich jak „40-letni prawiczek”, „Zack i Miri kręcą porno” oraz serii „Pitch Perfect” i „Igrzyska śmierci”. Jednak jej talent i wszechstronność nie ograniczają się tylko do aktorstwa. Od kilku lat Banks odnosi sukcesy także jako scenarzystka, reżyserka i producentka.

Elizabeth Banks urodziła się w Pittsfield w stanie Massachusetts w 1974 roku. Już od najmłodszych lat interesowała się sztuką i aktorstwem, co doprowadziło ją do studiowania teatru na University of Pennsylvania. Po ukończeniu studiów, Banks przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie rozpoczęła swoją karierę aktorską.

Początkowo grała głównie w teatrze, ale szybko zaczęła pojawiać się także w telewizji i filmach. Jej pierwszą większą rolą była postać Betty Brant w filmie „Spider-Man” z 2002 roku. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa, a Banks zaczęła pojawiać się w coraz większej liczbie produkcji.

Jednak prawdziwy przełom w jej kar 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brzeziny. „Czołgista” w aucie zatrzymany. Nietypowe tłumaczenie 22-latka

Oto nowy basista AC/DC? Grał z Celine Dion i… Shakirą!