w

Gwiazdy „The Voice of Poland” zwolnione z TVP. To ich koniec w popularnym programie

Według informacji przekazanych przez Wirtualne Media oraz „Fakt”, Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora zostali zwolnieni z popularnego programu „Pytanie na Śniadanie”. Warto przypomnieć, że wszyscy trzej prezenterzy byli również prowadzącymi w programie „The Voice of Poland”. Obecnie nie jest jeszcze znane, czy i w jakiej formie będą kontynuować swoją współpracę z tym programem.

Decyzja o zwolnieniu Kammela, Tomaszewskiej i Sikory z „Pytania na Śniadanie” jest zaskakująca dla wielu fanów programu. Wszyscy trzej prezenterzy cieszyli się dużą popularnością i uznaniem widzów, a ich udział w programie przyczyniał się do jego sukcesu. Jednakże, jak podają źródła, decyzja o zwolnieniu została podjęta przez władze stacji telewizyjnej z przyczyn strategicznych.

Nie jest jeszcze jasne, co dalej czeka Kammela, Tomaszewską i Sikorę w kontekście ich udziału w „The Voice of Poland”. Niektóre spekulacje wskazują na możliwość, że zostaną zastąpieni przez nowych prowadzących, jednakże nie ma na razie oficjalnych informacji na ten temat. W 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mark Knopfler zapowiada album „One Deep River”. Powrót legendy gitary po 5 latach

Polsko-ukraińska autostrada. Gdzie i kiedy miałaby powstać?