w

Historia się powtarza? Microsoft chce usunąć z Windows 11 element, z którego wszyscy korzystają

Podczas prac nad systemem Windows 8, jeden z pracowników Microsoftu wyraził przekonanie, że przycisk Start powinien zostać usunięty z interfejsu, ponieważ rzekomo nikt go nie używa. Niestety, okazało się, że ta osoba żyła w świecie odmiennym od rzeczywistości. Niestety, ta historia może się powtórzyć w przypadku kolejnych wersji systemu, w tym Windows 11 i Windows 12. Jest to smutne, ponieważ w ten sposób Microsoft może ponownie popełnić ten sam błąd.

W rzeczywistości, przycisk Start jest jednym z najważniejszych elementów interfejsu systemu Windows. To właśnie dzięki niemu użytkownicy mogą szybko i łatwo uruchamiać aplikacje, przeglądać pliki i dostęp do różnych funkcji systemu. Usunięcie tego przycisku może wpłynąć negatywnie na wygodę i efektywność korzystania z systemu.

Należy pamiętać, że każdy użytkownik ma swoje własne preferencje i nawyki korzystania z komputera. Co dla jednej osoby może być nieistotne, dla innej może być niezbędnym elementem. Dlatego ważne jest, aby twórcy systemu uwzględniali różnorodność potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Ponadto, usuwanie przycisku Start może wpłynąć na stabilność i bezpieczeństwo systemu. Wiele aplikacji i funkcji systemu jest zintegrowanych z tym przyciskiem, a jego usunięcie może spowodować problemy z 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Problemy w ING, PKO BP i kilku bankach. Weekendowe utrudnienia dla klientów

Oferta na PS5 Slim Digital za 2249 zł. Dołączany napęd za 539 zł, a PS5 Digital Fat za 1949 zł