w

Hollywoodzki gwiazdor ukrywał diagnozę. „Wielu ludzi uważa tę chorobę za zemstę boga”

Anthony Perkins był nie tylko utalentowanym aktorem, ale także tancerzem, wokalistą i reżyserem. Jego wszechstronność i umiejętności artystyczne były niezaprzeczalne, jednak dla większości widzów i znawców kina na zawsze pozostanie zapamiętany jako Norman Bates z kultowego horroru Alfreda Hitchcocka „Psychoza”.

Pomimo swojego sukcesu w branży filmowej, prywatnie Perkins był osobą bardzo skrytą i tajemniczą. Dopiero po jego śmierci ujrzały światło dzienne fakty z jego życia, które przez lata pozostawały ukryte.

Jego kariera aktorska rozpoczęła się w młodym wieku, kiedy to został odkryty przez reżysera Josepha Loseya. Wkrótce potem zagrał w swoim pierwszym filmie „The Actress” u boku takich gwiazd jak Spencer Tracy i Jean Simmons. Jednak to rola w „Psychozie” przyniosła mu największą sławę i uznanie krytyków.

Perkins był nie tylko aktorem, ale także utalentowanym tancerzem i wokalistą. Występował w musicalach na Broadwayu, a jego piosenki były popularne na listach przebojów. W późniejszych latach skupił się także na reżyserii, tworząc filmy takie jak „The Last of 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najbardziej oczekiwany film 2024 roku. Jest pierwsza opinia

Po tych słowach trener 'The Voice Senior” się zarumienił! Co wyszeptała mu do ucha?