w

Horror „Noc Dziękczynienia” z najseksowniejszym mężczyzną 2023 w obsadzie

Już 24 listopada w kinach będzie można zobaczyć najnowszy horror „Noc Dziękczynienia”, który został stworzony przez absolutnego mistrza gatunku – Eli Rotha. Ten wybitny reżyser, znany z takich kultowych filmów grozy jak „Hostel” (2005) i „Hostel II” (2007), ponownie udowodni swoje umiejętności w tworzeniu przerażających produkcji. Już teraz wiadomo, że „Noc Dziękczynienia” będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku.

Eli Roth nie tylko jest reżyserem, ale również scenarzystą „Nocy Dziękczynienia”. Jego talent i wizja pozwoliły na stworzenie niezwykle przerażającej historii, która wciągnie widzów w mroczny świat strachu i grozy. W roli szeryfa Newlona zobaczymy znanego aktora Patricka Dempseya, który dołączył do obsady bardzo szybko po ogłoszeniu projektu. Dempsey wcieli się w postać szeryfa, który będzie musiał stawić czoła niebezpieczeństwom, jakie czekają na mieszkańców małego miasteczka.

„Noc Dziękczynienia” to nie tylko horror, ale również thriller, który z pewnością dostarczy widzom wielu emocji. W filmie pojawią się również inni znani aktorzy, takie jak Emma Stone, która zagra główną bohaterkę – młodą kobietę, która staje się celem tajemniczego i niebez 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Akademia Pana Kleksa”: Polskie gwiazdy zapraszają do „Całkiem Nowej Bajki”

„Całkiem nowa bajka”: Brodka, Ralph Kaminski, Mrozu i inne gwiazdy promują film „Akademia Pana Kleksa”