w

Hyundai Santa Fe debiutuje w Polsce. Jest jeszcze większy, ale już bez diesla

Nowy Hyundai Santa Fe, największy SUV koreańskiej marki na Starym Kontynencie, w końcu dotarł nad Wisłę. Piąta generacja tego flagowego modelu jest wyraźnie kanciasta, z futurystycznym designem i zauważalnie większa oraz bardziej przestronna. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, ale czy jest jakiś haczyk? Wystarczy spojrzeć pod maskę.

Nowy Hyundai Santa Fe to prawdziwy król dróg, który z pewnością przyciągnie uwagę wielu kierowców. Jego imponujące rozmiary i wyrazisty wygląd sprawiają, że jest to jeden z najbardziej charakterystycznych SUV-ów na rynku. Piąta generacja tego modelu została zaprojektowana z myślą o jeszcze większym komforcie i funkcjonalności, co widać już na pierwszy rzut oka.

Jedną z najważniejszych zmian w nowym Santa Fe jest jego kanciasty kształt, który nadaje mu nieco bardziej agresywnego wyglądu. To jednak nie jedyna zmiana, która wyróżnia ten model spośród innych SUV-ów. Futurystycznie narysowane reflektory i charakterystyczna, duża atrapa chłodnicy dodają mu niepowtarzalnego charakteru.

Wnętrze nowego Santa Fe jest równie imponujące jak jego zewnętrz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Webb odkrył brązowego karła z tajemniczym źródłem promieniowania

Tania Motorola z modemem 5G już niebawem może trafić do sprzedaży. Co o niej wiemy?