w

Ich miłość zniszczyła film? „Przerażający, kinowy trup”

Kiedy na planie filmu „Gigli” wybuchł romans między gwiazdami Jennifer Lopez i Benem Affleckiem, producenci postanowili wykorzystać tę sytuację i przekształcić film w historię miłosną. Pomimo tego, że dotychczas kręcono poważną opowieść gangsterską, postanowiono zmienić kierunek i skupić się na romansie głównych bohaterów. Niestety, ta decyzja okazała się być jedną z najgorszych w historii kina.

Affleck, który wcielił się w jedną z głównych ról, wciąż wścieka się na samo wspomnienie tego filmu. Jego kariera aktorska była wówczas na fali, a „Gigli” miał być kolejnym sukcesem, jednak ostatecznie stał się jednym z największych koszmarków w historii kina. Reżyser filmu również nie ma dobrych wspomnień związanych z tym projektem. Określił powstałego potworka jako „przerażającego, kinowego trupa”, który zniszczył jego reputację jako twórcy.

Pomimo obecności dwóch tak znanych i utalentowanych aktorów, „Gigli” nie przyciągnął uwagi widzów i został skrytykowany przez krytyków filmowych. Wielu uważa, że próba przekształcenia filmu w historię miłosną była niewłaściwym posunięciem, a chemia między Lopez i Affleckiem nie była wystarczająco silna, aby przekonać widzów.

W rezultacie „Gigli” stał się jednym z największych nieudanych projektów w historii kina. Pomimo próby wykorzystania popularności gwiazd i zmiany kierunku filmu, nie udało się uratować tej produkcji. Dziś 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maserati Grecale Folgore już bez tajemnic. Jeździliśmy konkurentem Macana EV

1,5 mln km i 15 lat na jednej baterii. Chińczycy zapowiadają przełom