w

Izabela Trojanowska wygląda kwitnąco! Zbulwersowała się na pytanie o wiek

Izabela Trojanowska, polska artystka, niedawno obchodziła swoje 69. urodziny. Mimo że wiek ten może wydawać się zaawansowany, artystka nie lubi rozwodzić się nad swoim wiekiem. Wręcz przeciwnie, zawsze podkreśla, że wciąż czuje się młodo i pełna energii, jakby miała zaledwie 18 lat. Jednak niedawno dziennikarka postanowiła zapytać ją o jej wiek, co bardzo zdenerwowało Izabelę.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy artystka musiała zmierzyć się z pytaniem o swój wiek. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że dla niej wiek jest tylko liczbą, a to, co naprawdę się liczy, to jej wewnętrzna młodość i pasja do życia. Dlatego też nie dziwi fakt, że Izabela nie chce rozwodzić się nad swoim wiekiem i nie chce być kojarzona tylko z liczbą, która w jej przypadku jest jedynie formalnością.

Podczas swoich urodzin artystka postanowiła spędzić czas w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. W rozmowie z dziennikarką zdradziła, że to właśnie bliscy są dla niej najważniejsi i to dzięki nim czuje się szczęśliwa i spełniona. Jednak nie tylko to przyczynia się do jej młodego i kwitnące 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W ten weekend ciężarówki nie wyjadą w trasy. Jaki jest powód?

Korytarz życia. Jedno zachowanie jest absolutnie zabronione