w

Jak czuje się Bruce Willis? „To choroba całej rodziny”. Żona aktora pisze książkę

W roku 2022 świat obiegła wstrząsająca informacja, że z powodu postępującej choroby Bruce Willis, jednego z najbardziej znanych i cenionych aktorów Hollywood, musi zakończyć swoją długoletnią karierę. Wielu fanów i kolegów z branży było zszokowanych tą wiadomością, a sam Willis musiał zmierzyć się z trudną decyzją o zakończeniu swojej pasji.

Jednak w tym trudnym czasie, żona aktora, Emma Heming Willis, postanowiła wykorzystać swoją pozycję i popularność, aby pomóc innym. Wraz z wydaniem książki, która ma być wsparciem dla opiekunów osób z demencją, Emma chce podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc innym w podobnej sytuacji.

„Jestem wdzięczna, że mogę być wsparciem dla innych opiekunów osób z demencją poprzez moją książkę. To nie tylko dla mnie sposób na radzenie sobie z trudnościami, ale także szansa na dzielenie się wiedzą z osobami, które jej potrzebują” – mówi Emma Heming Willis.

Książka ta jest nie tylko wyrazem wsparcia dla osób z demencją i ich opiekunów, ale także inspiracją dla wszystkich, którzy borykają się z podobnymi wyzwaniami. Emma chce pokazać, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach można znaleźć siłę i odwagę, aby pomagać innym.

„Jestem przekonana, że dzięki tej książce mogę być lepszą matką, żoną, przyjaciółką i partnerką w opiece. Chcę dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc inn 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Yanosik z nową funkcją. Aplikacja przyda się nie tylko podczas jazdy

Protest rolników w całym kraju. Blokady granic, tysiąc traktorów w Poznaniu