w

Jakie sekrety ma jedna z największych gwiazd na świecie? Dua Lipa tak szczera jeszcze nie była

W roku 2024 Dua Lipa zamierza zawładnąć światem muzyki swoim trzecim albumem, a jej przygotowania są w pełnym rozkwicie. Po ogromnym sukcesie „Future Nostalgii”, oczekiwania fanów są ogromne, a wokalistka nie zawodzi swoich wiernych słuchaczy. Aby podgrzać atmosferę przed premierą, Dua Lipa udzieliła wywiadu dla magazynu „Rolling Stone”. W rozmowie z gwiazdą nadchodzącego festiwalu Open’er, artystka poruszyła wiele tematów, w tym swoje związki, stereotypy na jej temat, inspiracje dotyczące nowego albumu oraz oczekiwania fanów i dziennikarzy.

W wywiadzie Dua Lipa zdradziła, że jej trzeci album będzie jeszcze bardziej osobisty i szczery niż poprzednie. Artystka chce pokazać swoją prawdziwą naturę i udowodnić, że jest więcej niż tylko gwiazdą popu. Wokalistka przyznała również, że jej związki są ważnym źródłem inspiracji dla jej twórczości, a jej partnerzy często pojawiają się w jej tekstach piosenek.

Dua Lipa nie unikała również tematu stereotypów, z którymi musi się zmagać jako młoda kobieta w przemyśle muzycznym. Wokalistka przyznała, że często spotyka się z krytyką i niezrozumieniem ze strony mediów i publiczności, ale nie pozwala sobie na to, aby to ją zniechęciło. Artystka jest dumna ze swojego pochodzenia i nie boi się wyrażać swojej osobowo 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdzą każdemu dowody osobiste. Nie będzie żadnych wyjątków

Niemal połowa Polaków chce w tym roku kupić samochód. Ale nie elektryczny