w

James Atkin był gwiazdą popu lat 90. Rzucił karierę i został nauczycielem

James Atkin jest cenionym i uwielbianym przez młodzież nauczycielem muzyki w Holy Family School, położonej w niewielkiej miejscowości Keighley. Jego pasja do muzyki jest niezwykle zaraźliwa, a umiejętność przekazywania wiedzy na temat różnych gatunków muzycznych i wydarzeń z historii jest niezwykła. Jest w stanie godzinami opowiadać o muzycznych stylach i fascynujących wydarzeniach z przeszłości, co sprawia, że jego lekcje są nie tylko edukacyjne, ale również bardzo interesujące.

Jego uczniowie uwielbiają jego zajęcia, ponieważ James potrafi przekazać im nie tylko podstawy produkcji i analizy wybranych piosenek, ale również wzbudzić w nich pasję do muzyki. Często jest proszony przez rodziców, aby nagrał filmik z pozdrowieniami dla nich, ponieważ wiedzą oni doskonale, że ten lekko siwiejący, ale nadal pełen energii i entuzjazmu nauczyciel, to prawdziwa gwiazda z czasów ich młodości.

28 marca James Atkin, wokalista zespołu EMF, obchodził swoje 55 urodziny. Jest to dla niego nie tylko okazja do świętowania, ale również dowód na to, że jego pasja do muzyki jest niezmienna i trwa już od wielu lat. Jego uczniowie i rodzice są dumni z tego, że mają takiego wyjątkowego nauczyciela, który potrafi inspirować i przekazywać swoją wiedzę w tak pasjonujący sposób. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grzegorz Markowski dał się namówić na powrót. Nagrania trafiły do sieci

Pieniądze, piosenki, żony. O to kłócili się muzycy słynnych zespołów