w

Jann wyrusza w międzynarodową trasę. Eurowizyjny ulubieniec odwiedzi aż 9 krajów!

Jann, polski artysta muzyczny, ponownie wyrusza w międzynarodową trasę koncertową, która obejmie wiele krajów Europy. Pomimo nieudziału w preselekcjach do Eurowizji 2023 jako polski reprezentant, jego popularność wciąż rośnie, a jego muzyka zdobywa coraz większe uznanie wśród fanów z całego kontynentu.

Jann, który w przeszłości brał udział w wielu prestiżowych konkursach muzycznych, w tym The Voice of Poland, wciąż nieustannie rozwija swoją karierę i zdobywa nowych fanów. Jego talent i charyzma przyciągają uwagę nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Mimo że nie został wybrany na polskiego reprezentanta w Eurowizji, Jann wciąż jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów w kraju. Jego muzyka, która łączy elementy popu, rocka i elektroniki, jest nie tylko popularna w Polsce, ale także w innych krajach Europy.

Wielu fanów Janna czeka z niecierpliwością na jego kolejną trasę koncertową, która będzie okazją do zobaczenia go na żywo i usłyszenia jego najnowszych utworów. Artysta ma już za sobą występy w wielu krajach Europy, takich jak Niemcy, Francja, Włochy czy Hiszpania, a teraz ponownie wyrusza w wielką trasę, aby podbić serca kolejnych fanów.

Gdzie dokładnie będzie można zobaczyć Janna? Trasa koncertowa obejmie wiele krajów Europy, a dokładne daty i miejsca koncertów zostan 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

30 lat od śmierci Ryśka Riedla (Dżem). Sebastian Riedel zaprasza na specjalny koncert

Rowerzyści się doigrali. Mają być karani tak surowo, jak kierowcy