w

Janowski znalazł się w wielkim dołku po rozstaniu z TVP. Nareszcie ujawnił, czy kiedykolwiek do nich wróci

Robert Janowski przez większość swojej kariery telewizyjnej był nieodłącznie związany z TVP. Jego charakterystyczny głos i charyzma sprawiły, że stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji. Jednak po zmianie władz w publicznej telewizji, doszło do niespodziewanego rozstania z prowadzącym popularny program „Jaka to melodia”. Czy dziś Janowski miałby szansę na powrót do TVP? Jego ostatnie wypowiedzi zaskakują.

Po wielu latach współpracy z TVP, Robert Janowski został zmuszony do odejścia z jednego z najbardziej popularnych programów stacji. Decyzja ta wywołała wiele kontrowersji i niezadowolenia wśród fanów artysty. Jednak Janowski nie pozostał bierny i postanowił wyjaśnić swoje stanowisko w mediach.

W wywiadzie udzielonym dla jednego z portali internetowych, Janowski przyznał, że nie jest pewien, czy dziś miałby szansę na powrót do TVP. Artysta wyznał, że po latach współpracy z telewizją publiczną, zaczął odczuwać pewne zmęczenie i potrzebę zmiany. Dlatego też, gdy pojawiła się propozycja prowadzenia programu w innej stacji, postanowił ją przyjąć. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Otrzymaliśmy od swoich przodków istotną rzecz. Płacimy wysoką cenę

„Królestwo planety małp”