w

Jedna z największych wypożyczalni samochodów rezygnuje z aut elektrycznych

Potentat na rynku wypożyczalni samochodowych, firma Hertz, podjęła decyzję o wycofaniu pojazdów elektrycznych ze swojej oferty. Firma ta, posiadająca około 20 tysięcy aut elektrycznych, zdecydowała się na sprzedaż większości z nich, w tym głównie modeli marki Tesla. Niestety, okazało się, że koszty naprawy tych pojazdów znacznie przekroczyły początkowe założenia.

Hertz, będący jednym z najważniejszych graczy na rynku wypożyczalni samochodowych, zawsze stawiał na innowacyjność i nowoczesność. Dlatego też, w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na pojazdy elektryczne, firma zdecydowała się na zakup dużej floty aut tego typu. Niestety, pomimo początkowych oczekiwań, okazało się, że koszty naprawy tych pojazdów są znacznie wyższe niż przewidywano.

Głównym powodem takiej decyzji były problemy związane z dostępnością części zamiennych oraz wysokie ceny usług serwisowych. W przypadku pojazdów elektrycznych, naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności, co przekłada się na wyższe koszty. Ponadto 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wakacje od ZUS już bardzo blisko! Kto skorzysta? Oto wszystkie najważniejsze informacje

Poszedł na wycieczkę, a znalazł 7,46-karatowy diament