w

Jeep Renegade i Compass znów się zmieniły. Sprawdziłem, jak bardzo

Jeep wprowadza kolejne nowości do swoich najmniejszych modeli, a ostatnio odświeżeniu doczekał się nawet Renegade, który ma już całkiem długi staż na rynku. Nie tylko on jednak został poddany pewnym zmianom – także Compass przeszedł pewne modyfikacje. Miałem okazję przetestować na żywo, jak bardzo te popularne SUV-y zostały odświeżone.

Renegade, który zadebiutował na rynku w 2014 roku, doczekał się kolejnego odświeżenia. Wizualnie zmiany są subtelne, ale zauważalne. Przede wszystkim, pojawiły się nowe reflektory LED, a także nowy grill z charakterystycznym logo Jeepa. Z tyłu pojawiły się nowe lampy, a także zmieniony wygląd zderzaka. Wnętrze również przeszło pewne modyfikacje – zastosowano nowe materiały i kolory, a także zaktualizowano system multimedialny.

Pod maską Renegade’a nadal znajdziemy silniki benzynowe i wysokoprężne, ale zostały one dostosowane do norm emisji spalin Euro 6d-Temp. Wersja benzynowa jest dostępna w dwóch wariantach mocy – 120 KM i 150 KM, natomiast wersja wysokoprężna oferuje moc 120 KM lub 140 KM. Wsz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koreańskie sztuczne słońce rozgrzało się do 100 mln stopni

Ten film bije rekordy oglądalności. Najlepszy wynik w historii