w

Jenna Ortega nie zagra w kolejnym „Krzyku”. Powód? Pieniądze

W ostatnim tygodniu pojawiła się informacja, że Jenna Ortega nie będzie powracać w kolejnej części filmu „Krzyk”. Oficjalnym powodem rezygnacji aktorki miały być jej inne plany zawodowe, a konkretnie termin zdjęć do slashera o roboczym tytule „Krzyk 7”. Okazało się, że kolidował on z planami realizacji drugiego sezonu popularnego serialu Netfliksa „Wednesday”. Jednak według doniesień portalu Hollywood Reporter, prawdziwą przyczyną były kwestie finansowe.

Wydaje się, że decyzja o odejściu Ortegi z obsady „Krzyku 7” była podyktowana głównie względami finansowymi. Aktorka prawdopodobnie otrzymała ofertę lepiej płatnej roli w innym projekcie, co skłoniło ją do rezygnacji z udziału w kolejnej części popularnego horroru. Nie jest to jednak potwierdzone przez żadną ze stron, więc pozostaje to jedynie spekulacją.

Niektórzy fani są rozczarowani tą decyzją, ponieważ Ortega wcieliła się w postać Samanthi „Sam” Carpenter w poprzedniej części „Krzyku” i zdobyła sympatię widzów. Jednak inni są ciekawi, jaką rolę zagra w drugim sezonie „Wednesday” i nie mogą się doczekać jej występu w serialu.

Niektórzy zastanawiają się również, czy odejście Ortegi wpłynie na fabułę „Krzyku 7” i czy jej postać zostanie zastąpiona przez innego aktora. Jednak na razie nie ma żadnych informacji na ten 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wzięli udział w „Ślubie od pierwszego…” Teraz potwierdzili zaskakujące plany

„Odrobinę więcej” Artura Rojka. Takiego go nie widzieliście!