w

Jeremy Clarkson ostro krytykuje dziennikarzy: „Półgłówki”

Jeremy Clarkson, znany z ostrego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi, ostatnio stał się celem ataku dziennikarzy brytyjskiego tabloidu. Według redaktorów Daily Mail, prezenter miał pochwalić się przed kolegami swoim nowym McLarenem wartym blisko 260 tysięcy funtów. Nie trzeba było długo czekać na reakcję „Jezzy”, który szybko i w swoim charakterystycznym stylu odpowiedział na te oskarżenia.

Clarkson jest znanym i lubianym prezenterem, jednak często wzbudza kontrowersje swoimi wypowiedziami. Jego ostre i bezkompromisowe komentarze nie są dla wszystkich łatwe do zaakceptowania, ale właśnie to sprawia, że jest tak popularny wśród widzów.

Ostatnio jednak, Clarkson znalazł się w centrum uwagi dzięki artykułowi opublikowanemu przez Daily Mail. Według gazety, prezenter miał pochwalić się swoim nowym McLarenem, który kosztował blisko 260 tysięcy funtów. Dziennikarze sugerowali, że Clarkson chciał się pochwalić swoim bogactwem przed kolegami, co wywołało jego szybką i zdecydowaną reakcję.

„Jezza” nie pozostawił suchej nitki na dziennikarzach, odpowiadając na ich oskarżenia w swoim charakterystycznym stylu. W swoim wpisie na Twitterze, prezenter wyśmiał artykuł Daily Mail, sugerując, że dziennikarze powinni skupić się na ważniejszych sprawach, a 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jest zapowiedź jedynego filmu Marvela w tym roku. Nie brakuje niespodzianek

Świecił laserem w helikopter. Wyśledzili go do samej sypialni i aresztowali