w

Jest oficjalna decyzja o zniesieniu opłat na autostradzie A4. Kiedy to nastąpi?

Ministerstwo Infrastruktury ogłosiło, że na odcinku Autostrady A4 między Krakowem a Katowicami opłaty za przejazd zostaną zniesione dla kierowców samochodów osobowych i motocykli. Rzeczniczka prasowa Anna Szumańska potwierdziła tę informację, dodając, że decyzja ta została podjęta w celu ułatwienia podróży i zmniejszenia kosztów dla użytkowników drogi.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, likwidacja opłat na tym odcinku Autostrady A4 jest częścią większego planu modernizacji i rozbudowy polskiej sieci autostrad. Ministerstwo Infrastruktury zapewnia, że prace nad likwidacją opłat są już w toku, jednakże dokładna data ich zakończenia nie została jeszcze ustalona.

W związku z tym, kierowcy samochodów osobowych i motocykli muszą jeszcze poczekać na całkowite zniesienie opłat i bramek na Autostradzie A4 między Krakowem a Katowicami. Jednakże, Ministerstwo Infrastruktury zapewnia, że prace są prowadzone w szybkim tempie i wkrótce podróżowanie po tym odcinku autostrady będzie bezpłatne dla wszystkich użytkowników. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Renault zakończyło produkcję kultowego samochodu

Doda nie może doczekać się premiery. Nadchodzi kontynuacja jej wielkiego hitu