w

Jest zastraszana przez znanego aktora. Kiedyś skrzywdził ją na planie

W kwietniu tego roku na półki księgarni trafi autobiografia Rebel Wilson zatytułowana „Rebel Rising”. W wywiadzie z australijską gwiazdą dowiedzieliśmy się, że jednym z rozdziałów jej książki będzie poświęcony znanemu aktorowi, z którym współpracowała w przeszłości. Wilson ujawniła, że mężczyzna traktował ją w niewłaściwy sposób, a nawet groził jej, gdy dowiedział się, że jego nazwisko pojawi się w jej pamiętnikach.

Autobiografia Rebel Wilson jest jedną z najbardziej oczekiwanych książek tego roku. Aktorka, która zdobyła popularność dzięki swoim rolom w filmach takich jak „Pitch Perfect” czy „Isn’t It Romantic”, postanowiła podzielić się z czytelnikami swoją historią. W jednym z wywiadów Wilson zdradziła, że jednym z rozdziałów jej książki będzie poświęcony trudnej relacji z jednym z kolegów z branży filmowej.

Jak wyznała australijska gwiazda, mężczyzna ten nie tylko traktował ją w niewłaściwy sposób, ale także groził jej, gdy dowiedział się, że jego nazwisko pojawi się w jej pamiętnikach. Wilson nie ujawniła nazwiska aktora, jednak zdradziła, że był to ktoś, z kim współpracowała w przeszłości. Aktorka nie chce, aby jej książka była postrzegana jako narzędzie do zemsty, dlatego też zdecyd 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten kraj jest 5 razy większy od Polski. Prawie nikt tam nie mieszka

Najnowsi „Pogromcy duchów” z gigantycznym sukcesem! Ale nie takim jak myślicie