w

Justin Timberlake powraca do Polski po dekadzie. Trasę rozpocznie w Krakowie [BILETY]

Wspaniałe wieści zaskoczyły fanów Justina Timberlake’a w piątkowy poranek! Słynny popowy wokalista odwiedzi Polskę jeszcze w tym roku. Już 26 lipca w krakowskiej TAURON Arenie rozpocznie swoje europejskie tournée, które będzie promować jego najnowszy album „Everything I Thought I Was”. Jest to ogromna radość dla polskich fanów, którzy od dawna czekali na możliwość zobaczenia swojego ulubionego artysty na żywo.

Justin Timberlake jest jednym z najbardziej utalentowanych i popularnych artystów na świecie. Jego muzyka jest uwielbiana przez miliony fanów na całym globie, a jego koncerty są zawsze wyprzedane w rekordowym czasie. Dlatego też, wiadomość o jego nadchodzącej wizycie w Polsce wywołała ogromne poruszenie wśród fanów.

Podczas swojego europejskiego tournée, Justin Timberlake będzie promował swoją najnowszą płytę „Everything I Thought I Was”. Album ten jest już teraz jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku. Jego premiera zaplanowana jest na kilka tygodni przed koncertem w Polsce, co dodatkowo podgrzewa atmosferę i zwiększa oczekiwania 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót na Księżyc zakończony sukcesem. Intuitive Machines wylądowało!

Wygrał „The Voice of Poland”, teraz szczerze mówi o bolesnym rozstaniu. „Ciężko”