w

Kalczyńska kapitalnie skwitowała karierę Hołowni. Tylko raz pozwolił sobie na „skok w bok”

Anna Kalczyńska, znana polska gwiazda telewizyjna, przez pewien czas pracowała w tej samej stacji telewizyjnej co obecny marszałek Sejmu, Szymon Hołownia. W ostatnim wywiadzie ujawniła, że miała okazję poznać Hołownię osobiście i szybko dostrzegła jego prawdziwą naturę. Okazało się, że popularny polityk nie zawsze był takim, jakim go znamy dzisiaj.

Kalczyńska opowiedziała, że podczas swojej pracy w stacji telewizyjnej miała okazję poznać Hołownię bliżej. Zauważyła, że mimo jego uśmiechu i sympatycznego zachowania, w rzeczywistości był on bardzo ambitnym i przebiegłym człowiekiem. Gwiazda przyznała, że była zaskoczona, gdy dowiedziała się o jednym z jego „skoków w bok”.

W wywiadzie Anna Kalczyńska ujawniła, że Hołownia zdecydował się na pracę w innej stacji telewizyjnej, mimo że był wówczas związany umową z poprzednią. Gwiazda nie mogła uwierzyć, że popularny polityk zaryzykował swoją reputację i zdecydował się na taką „fuchę”. Jednakże, jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, ponieważ Hołownia stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kraśko smutno pożegnał się z widzami „Faktów”. Na koniec nagle przekazał wieści i oficjalnie potwierdził

Nowe wieści w sprawie stanu zdrowia Ozzy’ego Osbourne’a. „Serce mi pękło”