w

Kalczyńska zna Hołownię z TVN-u. Wyjątkowo trafnie oceniła jego „skok w bok”

Anna Kalczyńska, znana polska gwiazda telewizyjna, przez pewien czas pracowała w tej samej stacji telewizyjnej co obecny marszałek Sejmu, Szymon Hołownia. W ostatnim wywiadzie ujawniła, że miała okazję poznać Hołownię osobiście i szybko dostrzegła jego prawdziwą naturę. Okazało się, że popularny polityk nie zawsze był takim, jakim go znamy dzisiaj.

Kalczyńska opowiedziała, że podczas swojej pracy w stacji telewizyjnej miała okazję poznać Hołownię bliżej. Zauważyła, że mimo jego uśmiechu i sympatycznego zachowania, w rzeczywistości był on bardzo ambitnym i przebiegłym człowiekiem. Gwiazda przyznała, że była zaskoczona, gdy dowiedziała się o jednym z jego „skoków w bok”.

W wywiadzie Anna Kalczyńska ujawniła, że Hołownia zdecydował się na pracę w innej stacji telewizyjnej, mimo że był wówczas związany umową z poprzednią. Gwiazda nie mogła uwierzyć, że popularny polityk zaryzykował swoją reputację i zdecydował się na taką „fuchę”. Jednakże, jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, ponieważ Hołownia stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przyjechał na myjnię, ale nie trafił we wjazd. Policja szybko wyjaśniła dlaczego

Wałęsa pilnie zareagował na aferę po „Dzień Dobry TVN”. Bracia długo spierali się o pamięć po ojcu