w

Kaskader filmów Marvela i trójka jego dzieci zginęli w wypadku samochodowym

41-letni Taraja Ramsess, znany kaskader z filmów Marvela, takich jak „Avengers: Koniec gry” i „Czarna Pantera”, zginął tragicznie w wypadku samochodowym, który miał miejsce 31 października w hrabstwie Dekalb. Informację o jego śmierci podał portal Variety. Wraz z nim w wypadku zginęły także jego dwie córeczki: 13-letnia Sundari i ośmiotygodniowa Fujibo, oraz 10-letni syn Kisasi.

Taraja Ramsess był cenionym i doświadczonym kaskaderem, który pracował przy wielu produkcjach filmowych, w tym przy popularnych filmach z uniwersum Marvela. Jego umiejętności i odwaga przyczyniły się do powstania niezapomnianych scen akcji, które zachwyciły widzów na całym świecie.

Niestety, jego życie zostało przerwane w tragicznych okolicznościach. W wypadku samochodowym, do którego doszło w hrabstwie Dekalb, Taraja Ramsess stracił życie wraz z dwiema swoimi córeczkami. 13-letnia Sundari i ośmiotygodniowa Fujibo również nie przeżyły wypadku, podobnie jak 10-letni syn Kisasi.

Ta straszna tragedia wstrząsnęła nie tylko rodziną i przyjaciółmi Taraji Ramsessa, ale także całym środowiskiem filmowym. Jego utalentowana praca i oddanie swojemu zawodowi zostaną na zawsze zapamiętane przez wszyst 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Telewizja Polska może zostać postawiona w stan likwidacji? Ciemne chmury zbierają się nad Woronicza

„She Came to Me”: Polska premiera filmu z Joanną Kulig na EnergaCAMERIMAGE