w

Kawalerka wielkości małego pokoju. Nie zgadniesz, gdzie jest ubikacja

Na jednym z portali ogłoszeniowych pojawiła się niezwykła oferta dotycząca wynajmu kawalerki. Z pozoru wydaje się ona bardzo atrakcyjna – mieszkanie znajduje się w prestiżowej kamienicy, przeszło remont i jest położone w świetnej lokalizacji. Jednakże, istnieje pewien haczyk. Autor ogłoszenia poszukuje „niewymagającej osoby”, która nie będzie miała problemu z faktem, że tuż obok łóżka znajduje się… sedes.

Ta niecodzienna propozycja może wywołać wiele pytań i wątpliwości. Po pierwsze, dlaczego ktoś chciałby wynająć mieszkanie, w którym łóżko stoi obok toalety? Czy jest to jakiś specyficzny układ przestrzenny, czy może po prostu brakuje miejsca na oddzielenie tych dwóch pomieszczeń? Po drugie, co oznacza „niewymagająca osoba”? Czy wynajmujący szuka kogoś, kto nie będzie narzekał na tę nietypową aranżację, czy może ktoś, kto nie będzie miał problemu z korzystaniem z toalety w tak bliskiej odległości od łóżka?

Niektórzy mogą uznać tę ofertę za zabawną i oryginalną, jednak dla większości osób może to być nie do przyjęcia. W końcu, kto chciałby spać obok toalety? Jest to nie tylko niewygodne, ale również niehigieniczne i nieestetyczne. Ponadto, niektórzy mogliby uznać to za naruszenie swojej prywatności.

Warto również zastanowić 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tragiczny wypadek w Libiszowie. Auto wpadło do wody

U wybrzeży Filipin odnaleziono prawdziwego potwora z głębin. Pierwszy taki przypadek