w

Kolejny film z byłą skandalistką w roli głównej. Wkrótce na Netfliksie

Wkrótce na platformie Netfliksa pojawi się kolejny film z udziałem popularnej aktorki Lindsay Lohan w roli głównej. „Irlandzkie życzenie” to historia Maddie, kobiety, która musi zmierzyć się z trudną sytuacją, gdy jej była miłość decyduje się na ślub z jej najlepszą przyjaciółką. Jednak to nie jedyna gorąca nowość, która zadebiutuje na platformie w najbliższych dniach. Co jeszcze warto wyczekiwać?

Poza „Irlandzkim życzeniem”, na Netfliksie pojawi się wiele innych interesujących produkcji. Jedną z nich jest „The Kissing Booth 3”, kontynuacja popularnej serii o miłości dwójki nastolatków. W filmie tym zobaczymy, jak rozwija się relacja Elle i Noaha, a także jakie wyzwania czekają ich w przyszłości.

Kolejną ciekawą propozycją jest „Sweet Girl” z udziałem Jasona Momoa. To thriller akcji, w którym aktor wciela się w postać ojca, który próbuje pomścić śmierć swojej żony. Film obiecuje nie tylko emocjonującą akcję, ale także porusza ważne tematy społeczne.

Dla fanów komedii przygotowano „He’s All That” – nową wersję kultowego filmu „Ona jest taka piękna”. Tym razem główną rolę gra TikToker 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapora w Solinie przestanie być największą w Polsce. KGHM „buduje” większą

RPO interweniuje w sprawie strefy Warszawie. Kierowcy będą mieć problem