w

„Komedia małżeńska” – ile pamiętasz z tego kultowego filmu? Sprawdź się w naszym quizie

Maria i Wiktor Kozłowscy są małżeństwem od kilkunastu lat. Od samego początku ich życie kręci się wokół domu i pracy Wiktora. Maria, mimo swojego gruntownego wykształcenia, zdecydowała się poświęcić swoją karierę dla dobra rodziny. Jednak z biegiem lat, coraz bardziej zaczęła odczuwać frustrację z powodu braku możliwości realizacji swoich zawodowych ambicji.

W pewnym momencie, Maria i Wiktor znaleźli się w kryzysie. Wiktora pochłaniała praca, a Maria czuła się coraz bardziej zaniedbana i niedoceniana. Czara goryczy przelewa się w dniu, w którym Wiktor beztrosko oznajmia, że wieczorem wpadnie do nich grupa jego znajomych i trzeba przygotować kolację. Maria, już nie mogąc znieść kolejnego ignorowania jej potrzeb, postanawia wyrazić swoje niezadowolenie i bez słowa opuszcza dom, zostawiając wszystko i wszystkich.

Zdecydowana na zmianę, Maria pakuje swoje rzeczy i wyjeżdża do Warszawy, gdzie zamierza zatrzymać się u swojej przyjaciółki. W tym czasie, zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem i swoimi priorytetami. Czy warto było poświęcać swoje ambicje dla rodziny? Czy jest jeszcze szansa na odzyskanie równowagi w małżeństwie?

Maria zdaje sobie sprawę, że jej decyzja może wywołać konsekwencje, ale jest gotowa na to, by walczyć o swoje szczęście i spełnienie. Czy uda jej się odzyskać równowagę w swoim życiu i małżeństwie? Czy Wiktor zrozumie swoje błędy i będzie gotowy na zmiany? Tego dowiemy się w dalszej części historii o małżeństwie Marii i Wiktora Kozłowskich. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warszawa: Propalestyńska demonstracja przed ambasadą Izraela

Wiktoria Gąsiewska świętuje. To już pierwsza rocznica jej związku