w

Kontrowersyjny hit nastolatki nuciła cała Polska. Jak dziś wygląda Amy Diamond?

Czy pamiętacie jeszcze Amy Diamond? W 2005 roku, gdy miała zaledwie 13 lat, wokalistka nagrała jeden z największych hitów tego roku – „What’s in It for Me”. Jej utwór podbił serca słuchaczy w całej Europie, w tym także w Polsce. Jednak, jak mówi przysłowie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Niestety, młodej artystce nie udało się powtórzyć swojego sukcesu i stać się gwiazdą muzyki.

Co jednak dzieje się z Amy Diamond obecnie? Jak wygląda jej życie i kariera w wieku 31 lat? Po pierwsze, warto wspomnieć, że artystka nadal jest aktywna w branży muzycznej. W ciągu ostatnich lat wydała kilka albumów, jednak nie odniosły one takiego sukcesu jak jej debiutancki singiel. Mimo to, Amy nadal cieszy się popularnością w swoim rodzinnym kraju – Szwecji.

Poza karierą muzyczną, Diamond skupiła się także na innych pasjach. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi zainteresowaniami i codziennym życiem. W 2016 roku wzięła udział w szwedzkiej wersji programu „Tańca z gwiazdami”, gdzie zajęła drugie miejsce. W tym samym roku urodziła także swoje pierwsze dziecko.

Jeśli chodzi o wygląd, Amy Diamond nie przeszła drastycznych zmian. Nadal zachwyca swoją naturalną urodą i uśmiechem. Jednak, jak każda kobieta, także ona zmienia swój styl i fryzurę. Obecnie artystka preferuje 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krzysztof Skiba kontra TVP. W końcu jest decyzja sądu

Kolejne podwyżki opłat na autostradzie A4. Zarządca podał nowe stawki