w

Korytarz życia. Jedno zachowanie jest absolutnie zabronione

Przepisy dotyczące korytarza życia zostały wprowadzone w grudniu 2019 roku i od tego czasu minęło już ponad 4 lata. W większości przypadków kierowcy stosują się do nich, jednak wciąż dochodzi do sytuacji, w których niektórzy z nich zachowują się skandalicznie, łamiąc przepisy. Przykładem takiego zachowania jest zawracanie i jazda pod prąd w korytarzu życia w celu uniknięcia zatoru.

Korytarz życia jest specjalnym pasem na drodze, który jest przeznaczony dla służb ratunkowych w przypadku wypadku lub innego nagłego zdarzenia. Jego zadaniem jest umożliwienie szybkiego dotarcia do miejsca zdarzenia oraz ewakuacji poszkodowanych. Dzięki temu, służby ratunkowe mogą skutecznie i szybko udzielić pomocy, co może mieć kluczowe znaczenie dla zdrowia i życia poszkodowanych.

Niestety, pomimo istnienia przepisów regulujących korzystanie z korytarza życia, wciąż zdarzają się sytuacje, w których kierowcy nie przestrzegają ich postanowień. Najczęstszym przykładem jest zawracanie i jazda pod prąd w korytarzu życia, co jest nie tylko niebezpieczne, ale również nie 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Izabela Trojanowska wygląda kwitnąco! Zbulwersowała się na pytanie o wiek

Renault zakończyło produkcję kultowego samochodu