w

Koszmar rodziny potrąconego: ofiara w śpiączce, a śledztwo stoi w miejscu

Dziennikarze programu „Interwencja” emitowanego na antenie Polsatu opisali poruszającą historię pana Tomasza, który dwa lata temu został potrącony przez samochód. Od tego czasu mężczyzna znajduje się w stanie śpiączki, a jego rodzina zmaga się z trudną sytuacją finansową. Śledztwo w sprawie wypadku nadal trwa, przez co nie ma możliwości uzyskania odszkodowania, które mogłoby pomóc w pokryciu kosztów rehabilitacji pana Tomasza.

Rodzina pana Tomasza jest zmuszona zmagać się z wieloma wyzwaniami, ponieważ nie tylko muszą radzić sobie z trudną sytuacją zdrowotną bliskiej osoby, ale także z problemami finansowymi. Rehabilitacja, która jest niezbędna dla pana Tomasza, jest bardzo kosztowna, a brak odszkodowania tylko pogłębia trudną sytuację finansową rodziny.

Niestety, pomimo upływu dwóch lat od wypadku, śledztwo w sprawie potrącenia pana Tomasza nadal trwa. Rodzina nie może liczyć na żadne pieniądze z odszkodowania, co utrudnia im zapewnienie odpowiedniej opieki i rehabilitacji dla pana Tomasza. Sytuacja ta jest nie tylko trudna emocjonalnie, ale także finansowo, ponieważ koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie.

Dziennikarze programu ” 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie żyje David Sanborn. Muzyk nagradzany Grammy miał 78 lat

Polska w stanie cyberwojny z Rosją. Ataki idą także z Białorusi