w

Kupili nowe auta elektryczne i już żałują przesiadki. Wielki problem

Niemcy stają w obliczu rosnącego problemu z samochodami elektrycznymi. Pomimo początkowego entuzjazmu, poparcie dla pojazdów elektrycznych maleje, a nabywcy nie kryją swojego rozczarowania. Czyżby nasi zachodni sąsiedzi szykowali się do rewizji planu elektromobilności i powrotu w kierunku aut spalinowych, planowanego na rok 2026?

Od momentu wprowadzenia planu elektromobilności w Niemczech, który zakładał stopniowe wycofywanie pojazdów spalinowych i zastąpienie ich pojazdami elektrycznymi, minęło już kilka lat. Jednak w ostatnim czasie, coraz więcej osób wyraża swoje wątpliwości co do skuteczności tego planu. Wielu nabywców samochodów elektrycznych narzeka na problemy związane z ładowaniem, ograniczony zasięg oraz wysokie ceny pojazdów. W rezultacie, coraz mniej osób decyduje się na zakup elektrycznego samochodu.

W odpowiedzi na te problemy, rząd niemiecki planuje przeprowadzić rewizję planu elektromobilności w 2026 roku. Celem tej rewizji jest znalezienie rozwiązań, które zachęcą więcej osób do zakupu pojazdów elektrycznych. Jednym z możliwych rozwią 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ludzie wyszli z Afryki „błękitnymi autostradami”?

„The Sims” doczekają się filmu kinowego. Gwiazda „Barbie” jedną z producentek