w

Kupujesz opłatki w galerii handlowej? Była pracownica ujawnia: „oszustwo”

W galeriach handlowych już długo przed Bożym Narodzeniem można poczuć świąteczny nastrój. Oprócz pięknych dekoracji i migoczących światełek, można również spotkać hostessy w przebraniach aniołków, które sprzedają opłatki. Jednak, co dzieje się z zebranymi przez nie pieniędzmi? Była pracownica postanowiła wyjawić prawdę. Według niej, jest to oszustwo.

W okresie przedświątecznym, galerie handlowe są pełne świątecznych dekoracji, które mają na celu wprowadzić klientów w świąteczny nastrój. Wiele osób uwielbia tę atmosferę i chętnie spędza czas w takich miejscach, robiąc zakupy i ciesząc się pięknymi wystawami. Jednak, nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że niektóre elementy świątecznej atmosfery mogą być tylko chwytem marketingowym.

Jednym z takich elementów są hostessy w przebraniach aniołków, które można spotkać w galeriach handlowych. Ich zadaniem jest sprzedawanie opłatków, które są tradycyjnym elementem polskiej wigilijnej kolacji. Wiele osób, widząc uśmiechnięte aniołki, chętnie kupuje od nich opłatki, myśląc, że wspiera w ten sposób jakąś organizację charytatywną.

Jednak, jak wyjaśnia była pracownica jednej z galerii handlowych, w rzeczywistości pieniądze zebrane za sprzedane 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nożownik z Kadzidła. 18-letni Albert G. usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

Nasze prababki w to wierzyły. Nie rób tego, a unikniesz pecha w grudniu