w

Kurier się pomylił. Przesyłka mogła odmienić jej życie

Podczas przeglądania poczty dostarczonej do biura w East Falmouth w stanie Massachusetts, Danielle Alexandrov natknęła się na niezwykle ciężką paczkę. Po otwarciu przesyłki okazało się, że jest ona wypełniona tysiącami zdrapek loteryjnych. Kobieta przypadkowo dostała je w swoje ręce z powodu pomyłki firmy kurierskiej.

W rozmowie z mediami, Alexandrov przyznała, że przez jej głowę przeszła myśl, co by się stało, gdyby zatrzymała te zdrapek. Czy mogłaby spać spokojnie w nocy, wiedząc, że może mieć w ręku potencjalnie duże pieniądze? Jednak kobieta postanowiła postąpić uczciwie i skontaktowała się z właścicielem paczki.

Okazało się, że zdrapek należały do starszego pana, który wysłał je do swojego wnuka w celu urodzinowego prezentu. Niestety, paczka została dostarczona do niewłaściwego adresu. Właściciel był bardzo wdzięczny za uczciwość Alexandrov i obiecał jej nagrodę za znalezienie i oddanie paczki.

Dzięki uczciwości i dobremu sercu Alexandrov, starszy pan mógł obdarować swojego wnuka wyjątkowym prezentem, a kobieta mogła spać spokojnie wiedząc, że postąpiła właściwie. Ta historia jest dowodem na to, że uczciwość zawsze się opłaca i może przynieść wiele dobrego. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ORP Sokół na lądzie. Okręt podwodny trafi do Muzeum Marynarki Wojennej

Uczyła się kobiecości od Indian. Kobieta Wielu Kolorów opowiada o podróży, która odmieniła jej życie