w

Ledwie syn Martyniuka wrócił z nową żoną do Polski, a tu takie wieści

Daniel Martyniuk nie przestaje zaskakiwać swoim niekonwencjonalnym zachowaniem. Syn Zenka i Danuty, popularnego duetu muzycznego, ostatnio wzbudził wiele kontrowersji swoim tajemniczym ślubem na Bali, o którym rodzice nie mieli pojęcia. Później pojawiły się plotki, że był to ślub kościelny, co oznaczało, że musiał szybko unieważnić swoje poprzednie małżeństwo z matką swojej córki. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ po powrocie do Polski młody Martyniuk pokazał swoją prawdziwą twarz, która niekoniecznie przypadła do gustu jego nowej żonie Faustynie.

Daniel Martyniuk jest znany ze swojego nieprzewidywalnego charakteru i niekonwencjonalnych decyzji. Jego ostatnie posunięcia tylko potwierdzają tę opinię. Młody muzyk postanowił wziąć ślub na Bali, bez wiedzy swoich rodziców. To już samo w sobie było wystarczająco zaskakujące, ale okazało się, że był to ślub kościelny, co oznaczało, że musiał unieważnić swoje poprzednie małżeństwo z matką swojej córki.

Po powrocie do Polski, Daniel Martyniuk szybko pokazał swoją prawdziwą twarz. Młody muzyk zaczął zachowywać się w sposób, który nie przystawał do wizerunku syna popularnego duetu muzycznego. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, co na to jego nowa żona Faustyna, która musiała być zaskoczona tym nagłym zwrotem akcji.

Niektórzy spekulowali, że to właśnie zachowanie Daniela było powodem, dla którego jego poprzednie małżeństwo zakończyło się rozwodem. Jednak nie ma na to żadnych potwierdzających informacji. Wiadomo jedyn 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maja Ostaszewska i Michał Englert żyją w bardzo nietypowym związku. Nie mają zamiaru tego ukrywać

Niemcy gotowi na zimę. Gazu wystarczy na wiele dni