w

„Lekarz” przekonywał pacjentki, że nie chorują na raka. Kobiety zmarły

Mężczyzna z województwa małopolskiego, podający się za specjalistę, wykorzystywał swoją pozycję, aby przekonać pacjentki, że nie cierpią na raka, a ich dolegliwości są wynikiem zakażenia różnymi patogenami. Niestety, wiele kobiet uwierzyło w jego słowa i poddało się „terapii” proponowanej przez rzekomego znawcę. Za swoje usługi „lekarz” zainkasował niemal 50 tysięcy złotych, wykorzystując naiwność i desperację swoich pacjentek.

Niestety, skutki jego działań były tragiczne. Dwie z pacjentek, które poddały się „leczeniu” zmarły, a pozostałe cierpiały z powodu opóźnienia w prawidłowej diagnozie i leczeniu. Sprawa ta wstrząsnęła lokalną społecznością i została zgłoszona do prokuratury.

Mężczyzna ten wykorzystywał swoją pozycję i wiedzę medyczną, aby oszukać niewinne kobiety, które szukały pomocy w walce z chorobą. Jego działania są nie tylko nieetyczne, ale również nielegalne. W wyniku dochodzenia prokuratury, został on postawiony przed sądem i odpowiedzialny za swoje czyny.

Ta sprawa jest przykładem na to, jak ważne jest uważne wybieranie lekarzy i specjalistów medycznych. Należy zawsze upewnić się, że osoba, do której udajemy się po pomoc, jest rzeczywiście wyk 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaparkował na barierach. Potem sprawy potoczyły się lawinowo

Disney+ ogłasza koniec współdzielenia kont. Podano kluczowy termin