w

Lider Big Cyc wspomina zmarłą Marzenę Kipiel-Sztukę. „Nie przyniesie już nigdy zakupów do domu i pensji ze szpitala”

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka, polska aktorka, która zyskała ogromną popularność dzięki swojej roli Haliny Kiepskiej w kultowym serialu „Świat według Kiepskich”. Aktorka zmarła w wieku zaledwie 58 lat, pozostawiając po sobie nie tylko pustkę w świecie polskiego aktorstwa, ale także w sercach wielu fanów.

Wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki wstrząsnęła polskim show-biznesem, a także jej wieloma przyjaciółmi i współpracownikami. Wiele gwiazd wyraża swoje żale i wspomina aktorkę w ciepłych słowach na mediach społecznościowych. Wśród nich znalazł się również Krzysztof Skiba, który pożegnał Marzenę Kipiel-Sztukę i podzielił się z fanami poruszającymi wspomnieniami.

Marzena Kipiel-Sztuka była nie tylko utalentowaną aktorką, ale także osobą o ogromnym sercu i pozytywnym podejściu do życia. Jej uśmiech i energia zawsze rozświetlały plan filmowy, a jej profesjonalizm i zaangażowanie w każdą rolę zawsze zachwycały widzów. Aktorka zagrała w wielu filmach i serialach, ale to rola Haliny Kiepskiej przyniosła jej największą popularność i uznanie.

Marzena Kipiel-Sztuka była również 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kazała czekać na siebie godzinę. Nicki Minaj wygwizdana. „Koszmar”

Ekspresowo ze Szczecina do Gdańska. Nowy odcinek S6 jeszcze w czerwcu