w

Lidl chce zdążyć przed końcem roku. Klientów przy kasach czeka zaskoczenie

Lidl, jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce, od dawna słynie z innowacyjnych rozwiązań, które przyciągają klientów i ułatwiają im codzienne zakupy. Jednym z największych sukcesów sieci okazało się wprowadzenie kas samoobsługowych, które zrewolucjonizowały sposób obsługi w sklepach. Montaż tych nowoczesnych urządzeń w sklepach w całej Polsce okazał się strzałem w dziesiątkę, przynosząc Lidlowi jeszcze większą popularność i zadowolenie klientów.

Jednak Lidl nie zamierza spocząć na laurach i już teraz ma ambitny plan, który chce zrealizować do końca 2023 roku. Ten plan wychodzi jeszcze krok dalej poza ideę kas samoobsługowych i ma na celu jeszcze większe zwiększenie komfortu zakupów dla klientów. Sieć postanowiła postawić na innowacyjne rozwiązanie, które zaskoczy bez wątpienia niejednego, ponieważ wśród konkurencji – takich jak Biedronka czy Dino – takiego czegoś nie ma.

Lidl chce wprowadzić do swoich sklepów system skanowania produktów za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu klienci będą mogli skanować produkty podczas zakupów i płacić za nie bezpośrednio z telefonu. To rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale także bezpieczne, ponieważ unikamy kontaktu z gotówką i kartami płatniczymi. Ponadto, aplikacja będzie oferować wiele dodatkowych funkcji, takich jak lista zakupów, przepisy kulinarne czy informacje o aktualnych promocjach.

Lidl tłumaczy, że wprowadzenie tego systemu jest kolejnym krokiem w dbałości o komfort klientów. Dzięki niemu zakupy będą jeszcze szybsze i bardziej wygodne, a klienci będą mieli większą kontrolę nad swoimi wydatkami. Ponadto, sieć 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Eurowizja Junior 2023: Maja Krzyżewska już w Nicei. Co już wiemy?

Inflacja PPI w Niemczech wyraźnie hamuje. To dobre i złe dane