w

​Macaulay Culkin odsłoni swoją gwiazdę. Towarzyszyć mu będzie filmowa mama

Rola Macaulaya Culkina w filmie „Kevin sam w domu” oraz jego kontynuacji zapewniła mu nie tylko miejsce w historii kina, ale także w sercach milionów widzów na całym świecie. Jego niezapomniana kreacja młodego Kevina McCallistera, który zostaje sam w domu podczas świątecznych przygotowań, stała się ikoną popkultury i jedną z najbardziej rozpoznawalnych ról w historii kina.

Choć w dorosłym życiu Culkin nie osiągnął takiej sławy i sukcesu jak w dzieciństwie, to jego talent i umiejętności aktorskie zostały docenione przez krytyków i widzów na całym świecie. Jego naturalność, charyzma i niezwykła umiejętność wcielania się w różnorodne role sprawiły, że stał się jednym z najbardziej utalentowanych dziecięcych aktorów swojego pokolenia.

W dniu 1 grudnia 2021 roku, Macaulay Culkin zostanie uhonorowany gwiazdą na słynnej Hollywood Walk of Fame. To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem jego wyjątkowego talentu i wkładu w świat kina. Jego nazwisko będzie teraz na zawsze związane z legendarnym chodnikiem, na którym znajdują się gwiazdy największych gwiazd filmowych.

Jednak rola K 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kosmiczne okulary. Ich cena powala

Chcemy by na drogach było bezpieczniej? Trzeba je zwęzić