w

Majka Jeżowska szczerze o TVP i wydawaniu publicznych pieniędzy. Nie zostawiła na nich suchej nitki

Mimo że wielu ludzi uważa, że w ostatnich miesiącach Majka Jeżowska wysłała kilka sprzecznych sygnałów, jej najnowsze wypowiedzi nie pozostawiają wątpliwości. Pomimo że najpierw wystąpiła na koncercie emitowanym przez TVP, teraz ostro skrytykowała poziom publicznej telewizji oraz sposób wykorzystywania finansów kraju. Oto szczery komentarz gwiazdy, który wprawił w konsternację niejednego internautę.

W ostatnim czasie Majka Jeżowska stała się tematem gorących dyskusji w mediach społecznościowych. Wiele osób zwróciło uwagę na jej sprzeczne wypowiedzi, które wydawały się być niezgodne z jej wcześniejszymi działaniami. Jednak jej najnowsze słowa wyraźnie pokazują, że artystka ma jasno określone poglądy i nie boi się ich wyrażać.

Pierwszym wydarzeniem, które wywołało kontrowersje, było wystąpienie Majki Jeżowskiej na koncercie organizowanym przez TVP. Wielu fanów i obserwatorów zwróciło uwagę na fakt, że artystka, która zawsze była kojarzona z niezależnością i wolnością wypowiedzi, pojawiła się na imprezie zorganizowanej przez stację publiczną, która często jest krytykowana za swoje polityczne uwarunkowania.

Jednak w najnowszym wywiadzie dla jednego z portali internetowych, Majka Jeżowska wyraźnie wyraziła swoje zdanie na temat poziomu publicznej telewiz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pieńkowska płakała i krzyczała. Na nic to się zdało. Pożegnała się z pracą

Ridley Scott do krytyka „Napoleona”: „Ogarnij się!”