w

Malia Obama zaczyna karierę w świecie filmu. Zadebiutowała na prestiżowym festiwalu

Po zakończeniu swojej kariery politycznej, Barack Obama znalazł nowe powołanie jako producent filmowy. Jego firma niedawno wyprodukowała film „Zostaw świat za sobą”, który właśnie miał swoją premierę. Świat filmu przyciągnął również najstarszą córkę byłego prezydenta USA, Malia Obama, która obecnie promuje swój debiutancki film jako reżyserka.

Po opuszczeniu Białego Domu, Barack Obama skupił się na rozwijaniu swojej kariery w branży filmowej. Jego firma produkcyjna, Higher Ground Productions, odniosła sukces dzięki filmowi „Zostaw świat za sobą”, który został wyprodukowany przez samego byłego prezydenta. Film ten, opowiadający o grupie przyjaciół, którzy postanawiają zmienić swoje życie i zostawić za sobą codzienne problemy, spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów i krytyków.

Jednak to nie koniec sukcesów Higher Ground Productions. Najstarsza córka Baracka Obamy, Malia, również postanowiła związać swoją przyszłość z przemysłem filmowym. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Harvarda, młoda Obama rozpoczęła pracę jako asystentka reżysera przy filmie „Zostaw świat za sobą”. Teraz, jako reżyserka, promuje sw 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 21 sty 20:00 (Polsat) – Wkręceni

Powstaje film o Michaelu Jacksonie. W roli głównej bratanek piosenkarza