w

Margot Robbie o braku nominacji do Oscara. „Nie ma miejsca na smutek”

Margot Robbie postanowiła w końcu wypowiedzieć się na temat braku jej nominacji do Oscara za rolę w filmie „Barbie”. Aktorka podkreśliła, że nie ma powodu do smutku, ponieważ film, którego była jedną z producentek, otrzymał aż osiem nominacji do nagród Akademii.

Robbie wyraziła swoje zadowolenie z faktu, że „Barbie” został doceniony przez Akademię w wielu kategoriach, w tym za najlepszy film, reżyserię i scenariusz. Aktorka podkreśliła, że praca nad tym projektem była dla niej ogromnym wyzwaniem i ogromnie cieszy się z sukcesu filmu.

Jednocześnie, Robbie zaznaczyła, że nie jest to pierwszy raz, kiedy jej praca nie została doceniona przez Akademię. Aktorka przyznała, że choć nominacja do Oscara byłaby dla niej ogromnym wyróżnieniem, to nie jest to jedyny cel, który stawia sobie w swojej karierze.

Margot Robbie podkreśliła również, że nie ma miejsca na smutek, ponieważ jest przekonana, że każda nominacja i nagroda jest zasługą całego zespołu, a nie tylko jednej osoby. Aktorka podziękowała wszystkim, którzy 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Duże zmiany na MOP-ach przy drogach ekspresowych i autostradach

Maria Zającówna-Radwan nie żyje. Legenda Starego Teatru miała 90 lat