w

Margot Robbie wcale nie chciała zagrać Barbie. Aktorka wskazała inną gwiazdę

„Barbie” to film, który odniósł ogromny sukces dzięki reżyserii Grety Gerwig. W zaledwie kilka tygodni od premiery, produkcja zarobiła ponad miliard dolarów, stając się niekwestionowanym hitem. Od tego czasu wokół filmu nie cichną dyskusje, a na światło dzienne wychodzą kolejne zakulisowe ciekawostki.

Niedawno do mediów trafiła informacja, która zaskoczyła wielu fanów. Okazało się, że gwiazda filmu, Margot Robbie, początkowo nie była zainteresowana wcieleniem się w postać kultowej lalki. Aktorka miała swoje wątpliwości co do roli Barbie i widziała siebie w zupełnie innej postaci. Zamiast tego, proponowała swoją koleżankę po fachu do tej roli.

Kto był tą osobą, którą Margot widziała w roli Barbie? Okazuje się, że była to inna popularna aktorka, która również zyskała uznanie w branży filmowej. Niestety, jej nazwisko nie zostało ujawnione, więc pozostaje nam tylko spekulować.

Niektórzy sugerują, że mogła to być Emma Stone, z którą Margot współpracowała przy produkcji „Birdman”. Inni wskazują na Jennifer Lawrence, z którą Robbie spotykała się na planie filmu „Złodziejka książek”. Nie brakuje również teorii, że mogła to być Scarlett Johansson, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Hollywood.

Nie wiadomo, czy Margot Robbie ostatecznie przekonała się do roli Barbie czy też została przekonana przez producentów. Jedno jest pewne – jej wcielenie się w postać kultowej lalki okazało się strzałem w dz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Putin ma trzy auta, najmłodsze 15-letnie. Oficjalnie. Realne liczby powalają

Kto zagra kultowych komików? Znamy nazwiska